Oticon INO Serisi

KANAL SAYISI :  4

BANT SAYISI :  15

Şimdi ve Gelecek İçin Özgüven

Oticon Ino, sizleri aileniz ve dostlarınız ile yeniden yakınlaştırmak, çevrenizdeki yaşama sıkıca bağlamak için yaratıldı. Oticon’un en son geliştirilen RISE 2 mikro işlemci platformu tarafından sunulan belirgin ses kalitesi, çevrenizdeki seslerin detaylarını ve zenginliğini hissetmenizi sağlayacaktır. Rahat bir iletişim ve etkileşim için gereken en önemli şey, konuşmanın tüm detaylarını işleyebilmektir. Konuşmanın nüansları ne kadar net işitilirse, sizin için dinlemek o kadar rahat ve kolay hale gelir.

Oticon Ino, Oticon’un en güçlü işlemler platformunda üretilmiştir: RISE 2, aşağıdaki imkanları sunar;

RISE’a göre iki kat daha hızlı işlem
Mükemmel bir ses kalitesi
Detaylandırılmış ses resmi
8 kHz’e kadar genişletilmiş frekans alanı
Dinamik Feedback Önleme (Ötme Sesi Önleyici)

Bütünüyle daha iyi iletişim ve eğlence

Oticon Ino ve ConnectLine engel veya sıkıntı olmadan iletişim ve eğlencenin tadını çıkartmak isteyen kişiler için ideal bir opsiyondur. Sadece tek bir tuşa dokunarak, telefon çağrılarının, müziğin ve TV’nin tüm kontrollerini elinizde tutmanızı sağlar.

ConnectLine; TV, telefon veya müzik çalardan gelen sesi doğrudan işitme cihazına iletir. Kullanım kolaylıklarının birleşimi ve önemli ölçüde iyileştirilmiş işitsellik ile ConnectLine kullanıcısına, ailesi ve dostları ile sürekli bağlantıda kalma imkânı sunar

Please reload