Oticon İşitme Cihazları Modelleri

Oticon Ria2 mükemmel ses kalitesi sunar ve Oticon’un dört BrainHearingTM teknolojisinin ikisine sahiptir: Free Focus ve YouMatic. İşitme cihazınız gürültülü ortamlarda bile konuşmanın iyi anlaşılması için size dengeli bir dinleme deneyimi sunmak üzere birlikte çalışmaktadır. Ria2 işitme cihazları ayrıca daha az çabayla konuşmaları daha kolay takip etmek üzere ses tercihlerinize göre kişiselleştirilebilir.

Oticon OPN Serisi

Oticon Opn miniRITE, kolay kullanım için akıllı tek dokunuş düğmesiyle yeni ve şık bir tasarım sunar. miniRITE, kendini kanıtlamış miniFit 85 hoparlör, mikro kalıp ve kubbeleriyle kullanılıp, fiziksel olarak ergonomik bir uyum sağlar.

Oticon SENSEI Serisi

Oticon Sensei, pediatrik hastalar için özel olarak tasarlanmış en yeni işitme cihazıdır, son teknoloji Inium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğindeki odyolojik özelliklerini sağlam bir tasarım ile birleştiriyor.

Oticon DYNAMO Serisi

Oticon, Dynamo ile ileri ve çok ileri derecedeki işitme kayıplı kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde iyileştirilmiş olan BrainHearing teknolojisini Super Power ürün segmentinde de sunuyor.

Oticon INO Serisi

Oticon Ino, sizleri aileniz ve dostlarınız ile yeniden yakınlaştırmak, çevrenizdeki yaşama sıkıca bağlamak için yaratıldı. Oticon’un en son geliştirilen RISE 2 mikro işlemci platformu tarafından sunulan belirgin ses kalitesi, çevrenizdeki seslerin detaylarını ve zenginliğini hissetmenizi sağlayacaktır. 

Oticon GET Serisi

Oticon Get, uygun fiyatlı işitme çözümü sunan bir ürün ailesidir. Dinleme konforu ve konuşma anlaşılırlığı gibi odyolojik kavramların sunulmasını sağlayan başlangıç seviyesinde bir işitme çözümüdür.

Oticon ALTA Serisi

Oticon Alta2, her zamankinden daha fazla kişiselleştirme fırsatı sunan premium işitme cihazları ailesidir. Alta2, Oticon’un BrainHearingTM teknolojisinin tüm özelliklerini içerir

Oticon NERA Serisi

Oticon Nera2 işitme cihazları size üstün ses kalitesi ve kişiselleştirme için fırsat sunuyor. Bu cihazlar Oticon’un dört BrainHearingTM teknolojisinin üçüne sahiptir: Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic.

Please reload