Oticon SENSEI Serisi

KANAL SAYISI :  8

BANT SAYISI :  15

Oticon Sensei, pediatrik hastalar için özel olarak tasarlanmış en yeni işitme cihazıdır. Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa’daki Yıldırım İşitme Cihazları Merkezlerimizde’de satışları devam eden cihazın, son teknoloji Inium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğindeki odyolojik özelliklerini sağlam bir tasarım ile birleştiriyor. Hafif dereceli işitme kaybından, ileri derece işitme kaybına kadar çeşitli seviyelerde işitme problemi yaşayan, çocukların, bebeklik dönemlerinden yetişkinliklerine kadar, değişen ihtiyaçlarını karşılıyor.

Konuşma Koruması E özelliği ile, konuşma seslerinin tam ve doğal olarak işitilmesini sağlar. Sesleri olabildiğince net ve anlaşılır hale getirerek, işitme sisteminin geliştirebileceğisağlam akustik temel oluşturur.

SmartFit Eğitmeni

İşitme cihazlarında bir ilk olan SmartFit Eğitmeni, çocukların kulak kalıplarının ebeveynleri tarafından doğru ve kolayca takılmasını sağlar. Akıllı Sensei LED, kulak kalıbı doğru konumda olmadığı zaman bunu belirterek, ebeveyn ve ilgililerin kulak kalıbını doğru taktıklarını anlamalarına yardımcı olur.

VoicePriority

Gelişmiş bir FM teknolojisi olan VoicePriority özelliği ile sınıf gürültülü olduğunda, FM sinyaline öncelik vererek ek kazanç sağlar. Gürültü seviyesi normale döndüğünde, Sensei işitme cihazı VoicePriority özelliği sayesinde işitme cihazının mikrofon sinyalleri ile hızlıca dengeleyerek çocuğun ortamdan kopmasını engeller.

Alerji Yapmaz Nano Kaplama

Çocukların işitme problemleri kadar sağlık ve konforunu da ön planda tutan Oticon Sensei hipo-alerjik nano kaplaması ile çocukların hassas ciltlerin koruyarak işitme cihazılarında bir ilke daha imza atar.

Please reload